Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Уперше наша країна сьогодні, 28 липня , у день хрещення Київської Русі-України, відзначає нове патріотичне свято - День української державності. Наша державність має глибоке коріння. За часів князя Володимира Київська Русь була найсильнішою державою. Володимир Великий навіки вперед визначив духовну долю нашого народу.

Сьогодні в горнилі війни гартується наша державність, наша історія, наша духовність. Україну не зламати! Заради майбутнього наших дітей та онуків ми боремося за свою свободу і землю, за свою ідентичність і державність! Нехай горизонти духовності бережуть Україну й дарують нам мужність зміцнити державність!

Україна переможе!

28 липня 2022 о 19:45 | Хамазюк В. М. | no comments

І ми доєднались до всесвітньої тихої акції "Ангели пам'яті".
Герої не вмирають вони стали ангелами охоронцями....

20 лютого 2022 о 17:13 | Хамазюк В. М. | no comments

Для учнів Манівецької ЗОШ | - || ступенів, вчителем української мови Тетяною Янзюк,
була проведена година спілкування,,Символ твоєї свободи"

20 лютого 2022 о 17:07 | Хамазюк В. М. | no comments

16 лютого - в Манівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відзначено День єднання!

20 лютого 2022 о 17:04 | Хамазюк В. М. | no comments

В Манівецькій ЗОШ І-ІІ ст. проведені заходи до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. Учні школи переглянули відеоролик "Голокост"Танго смерті"", та долучились до флешмобу "Ми пам'ятаємо"

27 січня 2022 о 09:23 | Хамазюк В. М. | no comments

У Манівецькій ЗОШ І-ІІ ст. організована виставка постерів "30 причин любити Україну", віртуальна екскурсія до музею Національної пам'яті, учні взяли участь у дискусійній платформі "Ідея соборності в українських реаліях :виклики і перспективи"

27 січня 2022 о 09:14 | Хамазюк В. М. | no comments

Весело та цікаво Новорічне свято відсвяткували у нашій школі, у якому взяли участь і учні , і вихованці структурного підрозділу дошкільної освіти. Конкурси, розваги, новорічні пригоди, руханки, таночки та пісні створили неймовірну атмосферу новорічного дива.

3 січня 2022 о 15:03 | Хамазюк В. М. | no comments

За чудові вітання та гарну поведінку святий Миколай подарував дітям солодкі подарунки.

3 січня 2022 о 14:55 | Хамазюк В. М. | no comments

Традиційно на свято Андрія, яке випадає на 13 грудня, влаштовувалися вечорниці, на які збиралися хлопці та дівчата з усього села. Були ж бо вечорниці буденні, коли збираючись разом, працювали – ткали, вишивали, а були святкові, то на Андрія вечорниці були неодмінно святкові
А ще на Андрія пекли пампушки, або балабушки,які використовували для ворожіння.

15 грудня 2021 о 15:41 | Хамазюк В. М. | no comments

З 29 листопада по 3 грудня в Манівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов Тиждень доброчесності. Протягом тижня в усіх класах пройшли цікаві та пізнавальні виховні заходи: " Доброчесність у нашому житті", "Конфлікт інтересів", "Магічний урок доброчесності", " STOP корупція"

15 грудня 2021 о 15:23 | Хамазюк В. М. | no comments

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:
✅ привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків
✅ проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;
✅ формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства

1 грудня 2021 о 16:41 | Хамазюк В. М. | no comments

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у Манівецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено інформаційну годину та перегляд відео «Stop БУЛІНГ».

1 грудня 2021 о 16:36 | Хамазюк В. М. | no comments

В Манівецькій ЗОШ І-ІІ ст. до Дня пам'яті жертв Голодомору пройшла година пам'яті та скорботи "Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу".Учні читали вірші, спогади односельчан про голодомор, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам'яті "Історія гідності. Голодомори". В бібліотеці та шкільному музеї оформлені виставки фотоматеріалів та публіцистичної літератури.
27 листопада запрошуємо кожну українську сім'ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті усім померлим від голоду".

1 грудня 2021 о 16:30 | Хамазюк В. М. | no comments

Були проведені уроки мужності, тренінг "Що для мене означають слова гідність та свобода", оформлений інформаційно-тематичний куточок "Революція свідомості".

22 листопада 2021 о 20:39 | Хамазюк В. М. | no comments

Проведено інформаційно-пізнавальну годину "Абетка пішохода", вікторину "Мій друг-дорожній рух", конкурс малюнків "Безпека дорожнього руху -це життя!".

22 листопада 2021 о 20:36 | Хамазюк В. М. | no comments

В день писемності вітаєм,